Stylizacja oprawy oka

Henna z regulacją

Pracuję na hennie żelowej, która dzięki nadaniu odpowiedniego zabarwienia w połączeniu z wyregulowaniem brwi, potrafi momentalnie zmienić rysy twarzy oraz nadać interesujący wygląd. Ten niepozorny zabieg jest bardzo często zbawieniem w codziennym pośpiechu, by wyglądać świeżo i zadbanie. Sama regulacja nie musi być nieprzyjemna. Pracując na wosku Lycon, mam do niego pełne zaufanie. Nie ciągnie skóry, więc nie powoduje dyskomfortu w postaci zaczerwienienia i podrażnienia po zabiegu. Kluczowy jest skład produktu m.in. naturalne żywice, wosk pszczeli, azulen, aloes, rumianek, róża, czy lawenda, które zapewniają usunięcie nawet najmniejszych włosków (o długości 1mm) bez podrażnień, z dodatkowym odżywieniem i łagodzeniem.

Lifting i laminacja rzęs

Jeśli Twoje rzęsy są cienkie, zupełnie proste, rosną naturalnie ku dołowi, występuje u Ciebie efekt tzw. opadających powiek, czy też nie możesz pozwolić sobie na co dzień na noszenie sztucznych rzęs -lifting i laminacja rzęs będzie idealnym rozwiązaniem. Zapewni podniesienie, podkręcenie, a co za tym idzie automatyczne wydłużenie rzęs. Zabieg polega na zawinięciu rzęs na silikonowy wałeczek i naniesieniu specjalnego preparatu do liftingu. W dalszej kolejności na rzęsy nakładana jest odżywka w postaci olejku keratynowego gwarantująca nawilżenie, odżywienie i odbudowę włosa. Preparaty użyte w zabiegu są bogate w naturalne oleje np. olej jojoba, arganowy, migdałowy, witaminy E, C, kwas hialuronowy, czy glicerynę co wpływa na finalny efekt jak po zalotce – wzmocnionych, pogrubionych i podkręconych rzęs. Jako dodatek mamy możliwość wykonania henny w celu nadania wyrazistego koloru. Jest to świetne rozwiązanie dla osób, które stawiają na co dzień na naturalny, delikatny i zalotny look. Efekt utrzymuje się od 4 do 6 tygodni przy stosowaniu zaleconej pielęgnacji domowej w postaci odżywczego olejku na rzęsy

Laminacja brwi​

Jeśli posiadasz niesforne, trudne w ułożeniu, sztywne, rosnące w różnych kierunkach włoski na brwiach oraz wyglądające nieestetycznie miejscowe ubytki, jest na to sposób – laminacja brwi jako zaawansowana forma stylizacji. Zabieg pozwala na czasową zmianę ułożenia włosa w pożądanym kierunku, ale również jego ogólne odżywienie i wzmocnienie dzięki użyciu kwasu tioglikolowego, który otwiera łuski włosa w trakcie zabiegu, a co za tym idzie zapewnia głębszą penetrację składników aktywnych. Efektem laminacji możemy cieszyć się ok. 1-1,5 miesiąca przy stosowaniu zaleconej pielęgnacji domowej w postaci systematycznego odżywienia i regeneracji. Brwi będą zdrowsze, odżywione i lśniące, a cebulki mocniejsze. Zabieg laminowania rozszerzyć możemy również o koloryzację, by uzyskać znacznie bardziej wyrazisty efekt.

ul. Krochmalna 3/2 Warszawa Wola

poniedziałek – piątek 10:00 – 20:00

sobota 10:00 – 15:00

Tel. +48 511 221 887

E-mail: kontakt@kosmetologiablonska.pl

Polityka prywatności

ul. Krochmalna 3/2 Warszawa Wola

poniedziałek – piątek 10:00 – 20:00

sobota 10:00 – 15:00

Tel. +48 511 221 887

E-mail: kontakt@kosmetologiablonska.pl

Polityka prywatności