Indywidualne konsultacje

Pierwsza wizyta w moim gabinecie rozpoczyna się od założenia karty klienta, w której notowane są wykonywane zabiegi i produkty w nich użyte, czy też uwagi co do reakcji skóry. Kluczem jest dokładny, bardzo szczegółowy wywiad, który gwarantuje jak najlepsze poznanie problemu, odpowiednie zakwalifikowanie i dobranie spersonalizowanej terapii gabinetowej oraz pielęgnacji domowej. W wywiadzie znajdują się pytania na temat ogólnego stanu zdrowia, przebytych chorób, przyjmowanych leków, alergii, trybu życia, oczekiwań klienta, wykonywanych dotychczas zabiegów oraz stosowanej aktualnie pielęgnacji domowej. Etap ten zazwyczaj trwa najdłużej, jednak wszystko zależy od indywidualnej kondycji organizmu i problemu skórnego, z którym mamy do czynienia.

Po wywiadzie, przechodzimy do wizualnej oceny stanu skóry i jej kondycji. Określając wstępnie cel terapii proponuję zabiegi dopasowane do potrzeb skóry. Jeśli stan i kondycja skóry na to pozwala, już na pierwszej wizycie możliwe jest przejście do konkretnego zabiegu.  

Kolejną istotną kwestią jest informowanie o możliwych odczuciach w trakcie zabiegu oraz reakcji skóry po zabiegu i jej pielęgnacji, która w pierwszych dniach po wizycie polega głównie na regeneracji, wyciszeniu i nawilżeniu. Każda osoba po zabiegu otrzymuje zalecenia, by wiedzieć jak obchodzić się ze skórą w warunkach domowych i nie martwić się o ewentualne reakcje niepożądane związane z nieprawidłową pielęgnacją.

Ostatnim krokiem zwieńczającym pierwszą wizytę w gabinecie jest otrzymanie na adres mailowy indywidualnego planu pielęgnacyjnego z podziałem na pielęgnację poranną i wieczorną, a także propozycjami produktów, które będą przedłużeniem i uzupełnieniem kuracji gabinetowej.

Warto być świadomym prawidłowego podejścia, jak powinna wyglądać pierwsza wizyta u kosmetologa, by mieć pewność, że trafiliśmy do specjalisty w swoim fachu. Osobiście w gabinecie po dokładnym wywiadzie oceniam i informuję o realnych efektach do uzyskania, czasie trwania terapii i wdrożeniu odpowiednich nawyków. Zależy mi, by od momentu początkowej konsultacji, po wykonanie zabiegu gabinetowego i rozpisanie planu pielęgnacji domowej klient był w pełni świadomy procesów zachodzących wewnątrz, fizjologii skóry oraz realnych efektów do osiągnięcia wspólną pracą.

ul. Krochmalna 3/2 Warszawa Wola

poniedziałek – piątek 10:00 – 20:00

sobota 10:00 – 15:00

Tel. +48 511 221 887

E-mail: kontakt@kosmetologiablonska.pl

Polityka prywatności

ul. Krochmalna 3/2 Warszawa Wola

poniedziałek – piątek 10:00 – 20:00

sobota 10:00 – 15:00

Tel. +48 511 221 887

E-mail: kontakt@kosmetologiablonska.pl

Polityka prywatności